The HDV-25CAM-10G is an optional camera for use with the HDV600 VideoScope series. This 25mm Camera head with a long depth of field lens, features a 73? field of view. Ten meter fiberglass cable length. Minimum focus distance at 0.59 in. (15mm).
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Extech HDV-25CAM-10G: 25mm VideoScope Camera Head”
Your email address will not be published. Required fields are marked
Extech HDV-25CAM-10G: 25mm VideoScope Camera Head
د.إ6,459.00
9 people are viewing this product right now
Reviews
There are no reviews yet.
In stock
or
Categories:
Got Questions?
Feel free to Get in touch
Your Payment is 100% Secure